A stejně vám to budu cpát...

13. dubna 2016 v 22:26 | Maggot |  Ostatní šílenosti
Já vím, já vím... neni to tak dávno co jsem zveřejnil status o tom, že svoje myšlenky (sračky) nikomu cpát nebudu. Ti, kteří mě maj v přátelích na efbíčku´, si toho určitě všimli. Jenže po tomhle mi přišli ohlasy (asi dvou lidí), že by můj blog klidně četli. A to už se vyplatí Horste! Pokud jsou dva lidi ochotni číst takovej shit, tak je to docela pozitivní. Možná se najde víc bláznů. Nevím, netuším, nezjistím, dokud nezkusím...
Tak abych to nějak shrnul. Mám v plánu sem házet většinou fejetony na současný události, nebo nějaké myšlenky, co mě trápí a vás vůbec. Budu rád za kladné i negativní (doufám, že se to dá mazat) komentáře.
A vlastně nevim, proč moje postižená generace má tendenci srát všechno na net. No neudělal bych líp, kdybych to zkusil poslat do novin. Jasně, že by se to neotisklo, ale ten pocit, ten pocit. Né, ja to radši budu šoupat na net. Stejně si to nikdo nepřečte, ale ten pocit, ten pocit.
Váš věrný Maggot/r
Pées: Omluvuju se, že jsem nepsal celou dobu vás s velkým V, není to z toho důvodu, že bych si vás snad nevážil, ale je to z toho důvodu, že mimo dopis se to nesluší. Toto doufám dopis není.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama