Správná odpověď neexistuje

26. dubna 2016 v 16:50 | Maggot |  Přání a stížnosti
Někde jsem se z neověřených zdrojů dozvěděl, že v anglickém systému vysokých škol neexistuje u zkoušek správná odpověď. Prej. Důležitý je svou odpověď dobře oargumentovat v diskuzi s profesorem. Prej. Asi je zbytečné tady rozebírat výhody a nevýhody tohodle systému. Prostě to tak je a tady to máme jinak. Ale s touto novou informací mi došla zásadní věc. Je strašně moc otázek, na které nám přijde, že známe jasnou odpověď, ale správná odpověď vlastně neexistuje.

Abych tu jen netlachal, rozhodl jsem se vám ukázat jasný příklad. Při registraci na blog.cz mi byli položeny kontrolí otazky (asi aby zjistili, jestli nejsem robot, nebo úplnej debil). Já jsem si ty otázky skrýnnul, páč na ně většinou neexistuje správná odpověď. Tak se koukejte jo? Pozor!
A niní milé děti, vám prozradím tajemství. V zimě nám totiž nepadá jen sníh, ale i prach a peří (ne dehet). Bylo by totiž dosti podivné, kdyby prach a peří padali jen na jaře, v létě a na podzim. Takže tak no. Potom se můžem dohadovat, kdo Slavíka nazval nejznámější hudební anketou. Minimálně Grammy ho tumfne. Ano nebudu se dělat... kdybych začal v knihkupectví vedle knih vystavovat pomeranče a citróny, asi bych vypadal, jako větší retard, než jsem. Ale existujou knihkupectví s restauračním zařízením a tam už se možná potkáme s pomíkem a citrónem. A poslední otázka? No víme, že to je kolem dvanáctej v tu dobu, kdy je většinou ještě dost světla. Ale taky je fakt, že neni definováno, jaké poledne. Protože tenhle časový údaj se může na různých místech Země trošičku lišt (fakt jakože trochu).

No takže jsem odpovídal podle svého uvážení a dopadlo to tak, že mi byla na jeden CELEJ den (asi) odepřena registrace. A to už je sakra trest. Takže jsem potvrdil, že robot sice nejsem, ale debil jo. A to je fajn závěr ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama