#3 Najít si kamarády je těžký

1. října 2017 v 23:36 | Maggot |  Brog
Najít si kamarády je fakt těžky. Kdo tvrdí opak, tak kecá. Jasně, když jste na místě, kde někoho znáte a ten zná někoho dalšího, je to ízy jak špízy. Jenže když se dostanete na místo, kde jste předtim nikdy nebyli a jste tam samotní, tak to tak lehký neni.

Pak může nastat ještě horší případ (můj), kdy jste debil a máte rýmu. První dny v brně jsem měl nehoráznou rýmu. Fakt nechutnou. Soply ze mě stříkaly do všech stran. S takovym člověkem úplně kámoš bejt nechceš. Vono se to nezdá, ale to smrkání na přednáškách je celkem trapný. A jde to slyšet! Lidi si ode mě odsedali, aby taky něco nechytli.

Potom přišla jedna párty. Říkal jsem si: "Jo, půjdu tam, najdu tam kopu novejch kámošů." Hm, leda hovno. Před tou párty jsem se stavil u Leona na jedno, seděl jsem sám u stolu a rozjímal nad životem. Všichni na mě čuměli jak na debila. Zvedl jsem se a vydal se na párty. Přišel jsem tam s mikinou Brno University of Technology 1899. Prej si jí máme vzít, říkali. Prej jí takhle na párty nosí všichni, říkali. Jasněééé, řekl jsem, ale byl jsem tam jedinej kokot v týhle mikině. Dal jsem si jedno projímadlo (Starobrno) a sedl si zase sám ke stolu. Nerad se totiž vtírám. Vypadá to pak divně. Za nedlouho si ke mně přisedli týpci z jiný fakulty. Následovalo představení, trapný ticho, a jejich vlastní konverzace. Když jsem si šel pro pití, na mym místě už seděl někdo jinej. Takže se mnou vyjebali. V dost ovíněnym stavu jsem pak potkal týpka ze třídy. Začal jsem mu promlovat do duše. Od tý doby mě radši ani nezdraví.

Zašel jsem na Hudbu z FEKTU. Hrála tam super metalcorová kapela. Lidi tam pogovali a moshovali a ták. Tak jsem si řekl, že aspoň někdo s kym bych něco společnýho. Přidal jsem se do kotle. Rozjížděl jsem si mosh jak josh. A stejně jsem nenatrefil na nikoho, kdo by měl zájem se se mnou bavit.

Nakonec mě ale zachránil týpek (Filip) kterej si ke mně přisedl na geologii. Přesto, že jsem mu asi taky připadal divnej, měl zvláštní potřebu stmelovat třídu a seznamovat nás mezi sebou. Tak už aspoň mám s kym jít na pivo. A to je fajn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama