#4 FASTfest

7. října 2017 v 1:12 | Maggot |  Brog
Tak jsem se rozhodl, že zajdu na fesťák pořádanej fakultou stavební. Vstup za padíka - to chceš. Sice mě ty kapely nijak nelákaly, ale je fajn si dát pivko a pokecat. Konečně už jsem tam nestál sám jak penis na brněnskym náměstí. Pár lidí z naší skupiny (třídy) se přidalo a to se hned pilo líp. Hlavně týpek u výčepu mi dal na pivko i množstevní slevu. Takže mě konečně zase potkalo štěstí (zatim).

Vystupoval tam Pokáč. Jeho songy jsem moc nevnímal (už), ale kecy měl vtipný. Přišla i nějaká jeho prej známá písnička. Měli jsme na něj řvát: "Co z tebe bude?". Za odměnu, kdo řval nejhlasitěji, nemusel druhej den na přednášku (na kterou stejně nemusí, takže to postrádá význam). Řval jsem jako o život, ale k sobě. Ptal jsem se sám sebe: "Co z tebe bude?". Pak jsem koukl na padající pivní pěnu a zjistil jsem, že je to vlastně jedno.

Jako meziprogram v době zvučení kapel si pozvali nějaký bajkery - hezky, pěkněé. Jeden z nich byl stavař a druhej zubař - fakt super kombinace - navíc se to trochu rýmuje - hezky, pěkněé. Týpci si rozestavěli rampy a hopsali tam na kolech. Clkem drasťák přišel, když si vytáhli lidi z publika, položili je na zem a skákali jim kolem hlav a přes ně. Někdy chyběly milimetry. Ale chápu to, zubař chtěl mít kšefty. Navíc po každym podařenym skoku říkal: "Hezky pěkněé." Až mi z toho začlo hrabat. Hezky pěkněé!

Jak to skončilo na FASTu, přesunuli jsme se do Elevenu na afterparty. Točili tam Krušovice a Starobrno. To přišlo dilema. Z čeho bude příjemější se posrat? Myslim, že už jim chyběla jenom třetí pípa s nápisem Gutalax a bylo by to komplet. Přešel jsem teda rychle zase na rum s colou. Na baru jsem potkal Juru z Ukrajiny. Víte jak často lidi říkaj: "Už nikdy nebudu pít." a stejně to za tři dny poruší? Tak já mám větu: "Už nikdy nebudu pít s Ukrajincema". Vim, že jsem posledně dopadl dost špatně, předposledně taky a vlastně kdykoliv, kdy piju s Ukrajincema, páč oni to umí a takovej zasranej pivař, jako já je nedožene. No nic, tak jsem to porušil a začli jsme s Jurou vodkovat.

Vypadl jsem kolem jedný z Elevenu. Octnul jsem se někde... na nějaký... em... ulici... nejspíš v Brně. Ale jako, že bych věděl kudy jít, tak to se říct nedalo. Vybral jsem teda nejhezčí cestu a tou se vydal. Nedaleko na zastávku přijížděl bus, tak jsem ho doběhl. Akorát on jel jaksi na druhou stranu, než jsem chtěl. Tak jsem vystoupil a vydal se pěšky bloudit po Brně. Natáhl jsem se v parku pod Špilasem (vůbec jsem nevěděl, že tam je ten slavnej hrad - myslel jsem, že tamtim směrem najdu koleje). Pak mám nějaký menší vokníčko, nebo jsem se prostě teleportoval na Konečnýho náměstí. Potkal jsem nějakou dívku (pizdu) z Masaryčky. Byla na tom hůř, než já a to vždycky potěší. Prej někde kalila s kámošema a nevěděla přesně kde. Chtěla zpátky za nima. Tak já, dobrosrdečný hoch, jsem jí pomohl. No, ona ta pomoc spočívala v tom, že jsme ve tři ráno chodili od vchodu ke vchodu a zvonili na všechny zvonky. "Ještě jednou zazvoníte a zavolám na vás policajty!" řval starej rozespalej chlápek ze dveří. Tak jsme zazvonili ještě jednou. Za zkoušku to stálo. Chlápek vyletěl, že už volá policajty. Na to se ta holka chtěla procpat dovnitř a začla se s nim prát. K zastávce přijížděl noční (jakože rozjezd víš co?), tak jsem se na to vysral a vběhnul do busu, ať si to tam spolu vyřídí.

Konočně jsem dojel na kolej (kolem čtvrtý). Otevřel jsem dveře, lehl si na postel v těch špinavejch hadrech a spal. Budík jsem ráno samozřejmě hned zamáčkl a spal dál. Jaksi jsem zaspal přednášku z matiky, na kterou jsem si slíbil, že půjdu. Tak jsem měl aspoň pro sebe omluvu, že jsem řval na toho Pokáče a díky tomu jsem nemusel na přednášku. Když jsem se vzbudil podruhý, přehodil jsem triko a s nějakým tim zbytkovym promilíčkem pod kůží se vydal na cvika z pozemáčů. A ta holka? Možná skončila na záchytce. Co já vim? Je mi to jedno. Nebyla můj typ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 creepypasta-and-mysterious creepypasta-and-mysterious | Web | 7. října 2017 v 1:45 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama