Národe, vážně?

28. ledna 2018 v 20:46 | Maggot |  Přání a stížnosti
Vzal jsem si den, abych to nějak rozdejchal. S tim výsledkem prezidentských voleb se dalo počítat, ale stále jsem měl nějakou malou naději v český národ. Doufal jsem, že zde nežije tolik lidí, kteří uctívají člověka, který je neustále uráží a naváží se do nich. Jediné, co mě uklidňuje je, že ten výsledek byl tak těsný. Ale stejně - jako vážně? A proč? Nedokážu to pochopit. Jasně, Drahoš taky neni žádná výhra, ale stokrát lepší chytráckej dědula, kterej neví, než hulvátskej alkoholik, kterej místo naší země reprezentuje leda tak sám sebe, opakovaně porušuje ústavu, je jednou nohou v hrobě a dělá všude ostudu.

Několik let staré tvrzení současného prezidenta o slaboduchých občanech (kdo to ještě nečetl, tak zde - 7. odstavec) je nejspíš pravdivé. Bohužel. Nedokážu si jinak vysvětlit, jak je možné, že člověka s takovýmy názory a takovou politikou, někdo volí. Navíc ten člověk není nejmladší a nevypadá dvakrát zdravě. Zbývá nám jen se modlit, aby svůj druhý mandát přežil. Nedovedu si představit, co by se tu mohlo dít, kdyby zemřel. Navíc se obávám jeho prosazování přijetí zákona o obecném referendu. Pokud volby dopadly, tak jak dopadly, obávám se, že český národ není schopen rozhodovat o věcech, které se týkají politiky. Stačí, že už dnes v poslanecké sněmovně sedí spousta těch slaboduchých lidí (nemluvim o Babišovi, ten dělá debily z ostatních). Obávám se toho, že pokud se tento zákon přijme, jednou přijde den, kdy budu muset emigrovat, nebo si sednout na zápraží a čekat na přátelskou výpomoc kamarádských států (68) a poté už se asi nikam dál, než na to zápraží nepodívám.

A co mě v předvolebních debatách na facebooku mrzelo nejvíc bylo, že čeština dostávala slušně na frak. Od obou skupin. Přesto, že příznivci současného prezidenta se většinou poznali podle Caps Locku, vykřičníků a mezer před interpunkčními znaménky, ani příznivci pana Drahoše často neměli bůh ví jakou kulturu pravopisu a projevu. Vím, taky dělám často chyby ve svých článcích, ale to je jen mou nepozorností a leností. Nejhorší gramatiku měli ti největší vlastenci. A to je smutné. Myslím si, že pokud člověk neumí dobře ovládat český jazyk, nemůže se považovat za vlastence.

Díky, jste fakt neskuteční! A kdyby mi třeba hráblo a chtěl bych kandidovat na prezidenta, tak prosím vytáhněte tenhle článek, kde říkám, že většina národa je dementní. Třeba mi to přitáhne voliče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 28. ledna 2018 v 21:07 | Reagovat

Politika je hodně řešené téma v období voleb. Maggot, je dobře, že vyjadřuješ svůj názor. Já proti Zemanovi nic nemám. :D Hele na mně by se našlo špíny určitě dost. :D

2 Maggot Maggot | Web | 29. ledna 2018 v 1:43 | Reagovat

[1]: Je to řešené téma, takže to řešim i já, ale lidi by se měli o to občas zajímat i mimo volby. Internet je plný jeho přešlapů :-D .
Na každýho by se něco našlo. Jen by člověk měl vědět, jak se chovat, když má reprezentovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama