Tomio Okamura je roztomilý méďa

24. února 2018 v 22:25 | Maggot |  Přání a stížnosti
Tomia Okamuru snad nemusím představovat. Je to známý ostřílený český vlastenec a politik. Myslim, že jeho negativní vlastnosti taky nemusim zdůrazňovat. No dobře, baví mě si na někom honit ego, tak pro vás - ale jenom že jste to vy - tu některý zveřejnim. Tak třeba například: útočí na novináře (slovně - zatim), vybírá si jemu pohodlný novináře (páč těm ostatním neumí argumentovat), je to populista až za hrob, vymlouvá se na horečku 39 (doufám, že myslel stupně a né rok), popíra holocaust, chce vytvořit významný den, který už existuje, protiřečí si, a bojuje proti imigraci, přestože je sám imigrant (a ať na nás nekřičí s moravskou maminkou, páč se narodil v Japonsku a nějak se sem dostat musel). Asi je toho víc, ale nechci se zabrušovat do nějakých spekulací, jako je vytěžení prachů z Úsvitu a potenciální neofašismus.

Teď ale přichází ta nejsmutnější zpráva. Tomio totiž bojuje za svobodu a proti cenzuře na sociálních sítích. Jenže dává nejvíc banů za názory, se kterými nesouhlasí. Podobnému omezení jsem se nevyhnul ani já. Je to už několik dní, co publikoval Tomio článek s popiskem: "...Naši poslanci z SPD hodlají proti islámu využít novelu trestního zákoníku. Konkrétně se jedná o paragraf, který má za úkol bojovat s extremismem tím, že zakazuje propagaci hnutí potlačujících práva a svobody člověka, rasovou, národnostní nebo třeba náboženskou zášť." A já jsem jim pod to vložil do komentáře jen malou poznámku: "To byste museli zakázat sami sebe." Myslím si to jelikož za extremisty je považuji, propagují potlačování lidských práv a svobod (konkrétně: Listina základních práv a svobod, hlava první, čl. 3., odst. 1), odst. 2), hlava druhá, oddíl první čl. 10, odst. 1) apod., ale hlavně jde o článek 14. z té samé hlavy a oddílu, odstavec 1) "Svoboda pohybu a pobytu je zaručena." a článek 15., odst. 1) "Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Každý má právo změnit své náboženství nebo víru anebo být bez náboženského vyznání.") a náboženskou zášť tím pádem také propagují. No, a tento názor byl z komentářů vymazán a u něj už si nic asi neokomentuji, páč to mám jaksi zakázaný. Tím mi potvrdili, že mám nejspíš pravdu. Protože kdybych lhal, tak normálně argumentují a lež ihned vyvrátí.

Tomio je prostě takový roztomilý méďa, který se rozčílí, když mu řeknete, že je hloupý, otříská vám hračky o stěnu a ty dobrý si vezme domů. Jde jen o to, jestli fakt chceme mít z parlamentu mateřskou školu. A koho to do tý politiky vůbec ten Tomio tahá? Jakoby úplně nějaký tak asi nevim lidi, co teď úplně jakoby nedokážou říct normální souvislou větu, nebo lžou víc okatě, než ti ostatní. To jako teď může do parlamentu každej se zvláštní školou? Hlavně, že máme vlastence, kteří dokážou v jedný větě udělat 20 pravopisných chyb. Tomio možná není tak hloupý, jak se zdá. Nejspíš je to takový malý Hitlerek, co chce se svým populismem ovládnout svět. Snad ale není nikdo tak hloupý, že mu pokaždý skočí na špek.

A dost! Už o nich nebudu psát. Špatná reklama je taky reklama. Jak jsme se přesvědčili u prezidentských voleb - ten, o kom se nemluví je nevolitelný. Jeden z nejčastějších argumentů voliče Milouška je totiž: "Věděl si před půlrokem kdo je nějakej Drahoš?" Takže pokud to chcete někam dotáhnout, tak kraďte, lžete, plácejte blbosti, hlavně ať se o vás píše. Už se těšíte na prezidenta Kajínka? Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů!

Mimochodem - přijali jste ty články z listiny lidských práv a svobod tak, jak jsem vám je napsal? Co když jsem kecal? Zde ji naleznete: Listina základních práv a svobod. Ověřte si to sami a zběžně si ji pročtěte. Tomio to zřejmě ještě neudělal.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama