#15 Druhej akadrok

15. října 2018 v 0:12 | Maggot |  Brog
Prej už zase chodim do školy. Ví o tom někdo něco? Pracovní prázdniny skončili a já se ještě nějak rozkoukávám. Nikdo mi neřek, že mě čeká už pátej tejden zimního semestru. Zejtřejší zápočtová písemka z pevnosti a pružnosti jde taky zatim nějak kolem mě. Ani Servít mě nestraší ve snech (nejznámější profesor, kterej učil pevnost a pružnost na ČVUT a všechny vyházel). Čekají mě další a další písemky a já už ani nevim, jak se integruje. No co? Srát na to! Hlavně, že si to užíváme.

Samozřejmě jsme první dny v Brně nesměli opomenout naše oblíbená místa, a tak jsme zašli na Skleněnou louku, do Veselý husy a k Dřevěnýmu vlkovi. Taky jsme objevili pár novejch podniků. Na pokoji jsem se Šafym. Rozhodl se jít se mnou na pokoj, abych ho donutil k pilnému studiu, ale místo toho jen prohlubujeme sklony k alkoholismu. Ale co víc by si mohl přát člověk, kterej jde se mnou na pokoj? I když toho úchylnýho veterináře z minulýho roku, kterej se furt díval na pitvy koňů, jsem nedonutil ani k jednomu pivu.

K mému lajdačení přispívá i to, že letos dojde k lámání chleba. Budeme se rozhodovat, jakým směrem se chceme vydat do budoucna. Musíme si zvolit obor. Proto máme v rozvrhu od každýho oboru jeden předmět a všichni tam dělaj, jak je to fajn, aby nás nalákali právě na ten jejich obor. V tomhle ohledu mě zaujala voda. První dva tejdny jsme měli na cvika holku, která nám promítala fotky svých opilých spolužáků a říkala nám, jak se na vodě jenom chlastá. Vim, že to zní paradoxně, ale ano - vodaří pijí alkohol. Třetí tejden přišla holka, že má pro nás prezentaci, kterou ještě neviděla. Oznámila nám, že se nemáme na nic ptát, protože stejně o tom nic víc neví. "Vodní eroze - o tom jsem třeba v životě neslyšela, dokud jsem na to nezačala dělat bakalářku." komentovala nadpis v prezentaci. "Pedologie mě nikdy nebavila, ani vlastně nevim o čem to je." další nadpis. Pak nás vzala do laboratoří s tim, že nám žádnej pokus neukáže, protože žádnej neumí. Tak jestli to dal člověk s takovym přístupem, tak to přece musim dát i já. Že by se změna školy nekonala? Ale ta čeština mi fakt chybí a matika mě fakt sere.

To, že moje lenost je čím dál tím horší poznáte asi v kadenci přidávání příspěvků a gramatice a stylistice v článku (jsem línej to po sobě číst). Kdybyste našli chybu, tak mi to prosím napište do komentářů. Nejspíš to neopravim, páč jsem línej, ale budu o tom vědět. Mějte se krásně a milujte Brno, páč: Brno je malé, malé je hezké, hezké je milé, milé je Brno!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama