Prázdniny na Krymu

17. listopadu 2018 v 1:14 | Maggot |  Přání a stížnosti
Ano, jistě, téma o kterém se teď baví celá Česká republika. Náš pan premiér má teď trošičku problémy. A já zase využívám situace a když se k tomuto tématu může vyjádřit opravdu každý, tak proč bych nemohl i já? Nečekejte nic světoborného. Jen jsem cítil potřebu sdělit světu své myšlenky. Události, které proběhly během posledních dnů kolem premiéra, snad ani objasňovat nemusím.

Začeme od konce. "Nikdy neodstoupím. Nikdy. Nech si to všichni zapamatují." Tento citát pana premiéra už je občanům také dobře znám. Přiznám se, že mě jeho výrok trochu děsí. Dává nám jasně najevo, že proti němu nezmůžeme nic, přestože pro jeho odstoupení jsou stovky tisíc lidí. Ten člověk má peníze, má kontakty, má podporu toho divného pána z hradu, má moc a může si dělat vesměs, co chce. V závěru jeho proslovu před odletem do Bruselu řekl, že nás prosí, ať necháme dělat policii jejich práci. Nechci být pesimistou, ale nemyslím si, že by se někdy někomu podařilo dostat tohoto člověka za mříže. Když nechal odklidit stranou své vlastní dítě, tak dokáže nechat úplně odklidit jemu nepohodlného člověka.

Teď tedy k samotnému takzvanému únosu na Krym ABJ a videu od pana Kubíka a paní Slonkové. Může mi někdo říct, kdo by chtěl dobrovolně na výlet na Krym? Na celém tom únosu se mi něco nezdá - na obou stranách výpovědí. Doktor P. asi nebude úplně sympatickej kámoš, se kterým si jen tak jedete na výlet do Ruska. Podle pořadu Zvláštní vyšetřování se ABJ svého údajného opatrovatele bál. Vyvracení nemoci ABJ je naprosto zbytečné. Sám potvrdil, že je nemocný. Jen vyvrátil tvrzení svého otce, že trpí schyzofrenií. Premiér se také rozčiluje, že ho novináři natáčeli skrytou kamerou v brýlých jeho syna proti jeho vůli. Syn premiéra je stalé svéprávný a se zveřejněním záběrů souhlasil, což Seznam zprávy potvrdili (obličeje těch, od kterých nemají svolení, jsou rozmazané). Kluk by chtěl vypovídat, ale teď doufejme, že to bude mít alespoň nějaký význam. Kdyby ho totiž česká policie chtěla vyslechnout, tak už ho dávno vyslechne. Je skvělé, že komunikuje skrz Seznam zprávy, prestože tento portál neuznávám, jelikož o jejich objektivitě lze silně pochybovat. Já jen doufám, že to ABJ přežije ve zdraví, protože, jak jsme mohli vidět, jeho otec je schopný všeho.

Teď jsem vám tady popsal nějaké mé názory na věci, které nám byly sděleny. Ale kdo ví, kde je pravda? Třeba je naprosto někde jinde, než si myslíme. Bohužel nemůžeme očekávat, že se tu pravdu dozvíme někdy celou. Mnoho věcí nám zůstává skryto. My se jen můžeme domnívat, jak to celé je a udělat si podle předložených informací na danou situaci názor, tak jako jsem to udělal já teď. Myslím si, že by premiér měl rezignovat na svou funkci, ale určitě ho tím nezastavíme. Touha po penězích a moci je ošklivá nemoc. Ale co, do hrobu si ty peníze nevezme. Spravedlnost ale nelze očekávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama